Vip

Diana Lux, 23 – Wiedeń

Wiek: 23
Wzrost: 172 cm
Waga: 56 kg
Biust: 3

O mnie

Serdecznie zapraszam na dyskretne randki.

Propozycję moją kieruję do kulturalnych Panów, szukających relaksu i przyjemnego oderwania od rzeczywistości. Panów, którzy pragną przeżyć chwile zapomnienia w ramionach zmysłowej kochanki, nieszczędzącej uśmiechów, pocałunków i wielu innych przyjemności, jakich kobieta i mężczyzna mogą doświadczyć.

Wyjątkowość tych doznań nie będzie zakłócana niemiłymi niespodziankami w postaci dodatkowych opłat, prowadzenia przeze mnie rozmów telefonicznych, czy też obecnością osób trzecich, gdyż przyjmę Ciebie w mojej całkowicie prywatnej alkowie i nie pozwolę, by cokolwiek przeszkadzało nam w igraszkach.

Nie obawiaj się również pośpiechu, gdyż czas przeznaczony na wesołą rozmowę, wypicie kawy, czy też nawet drinka, jest bezpłatnym dodatkiem do chwil cielesnych uniesień jakie możemy wspólnie przeżyć. Chcę aby nasze spotkanie przebiegało w atmosferze randki, jak z kochanką. Tak będzie milej dla Ciebie, prawda? ????

Czego szukam

SPOTKANIA PROSZĘ REZERWOWAĆ Z PRZYNAJMNIEJ GODZINNYM WYPRZEDZENIEM!

Nie odpisuję na smsy Panom, których nie znam, a na dzwoniące numery zastrzeżone mam permanentną alergię (odrzucam lub nie odbieram).

 

Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...

Otrzymaj kontakt

W wiadomości zwrotnej otrzymasz dane kontaktowe

Inne dziewczyny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *