1. Postanowienia ogólne

1.1 Korzystanie ze strony internetowej jest możliwe po zapoznaniu się z regulaminem, pod adresem  https://24roksa.pl/regulamin/

1.2  Jeżeli korzystasz ze strony internetowej to automatycznie oświadczasz, że zapoznałeś/łaś się z regulaminem oraz adnotacjami : 

  1. Treść publikacji na stronie ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może być traktowana, jako oferta handlowa.  Korzystanie jest możliwe po wcześniejszym zapoznaniu się z całym regulaminem strony internetowej. Strona nie oferuje spotkań.
  2. Strona internetowa obejmuje treści : fikcyjne ogłoszenia towarzyskie. 
  3. Strona umożliwia przekierowanie za zewnętrzny serwis towarzyski.
  4. Koszt 25 zł netto , 30,75 zł brutto pod numer 92505. Otrzymany kod jest jednorazowy. Sms należy wysłać pod numer 92595 o treści access.sex.
  5. Przekierowanie odbywa się poprzez umieszczenie kodu z otrzymanego SMS-a w polu do wpisania kodu.
  1. Pobranie następuje po kliknięci przycisku „Umawiam sie”.

2. Adnotacje

Strona internetowa dokłada wszelkich starań, aby publikowane treści były aktualne, ale z racji , że nie jest możliwe pełne zweryfikowanie wszystkich danych oraz działających usług na stronie,  nie bierze na siebie odpowiedzialności  za:
2.1. Korzystanie ze strony bez zapoznania się z regulaminem.
2.2. Treść ogłoszeń, komentarzy oraz wszelkich nieautoryzowanych opublikowanych tekstów.
2.3. Ograniczenia w funkcjonowaniu, tymczasowe lub stałe wstrzymanie działania serwisu wynikające z problemów technicznych.

2.4. Zaprzestania świadczenia usług, dodania nowych lub zmiany ich charakteru bądź funkcjonalności.

2.5. Wprowadzenia dodatkowych wymogów dla spełnienia warunków korzystania z określonej części zasobów strony internetowej.

2.6. Braku zapoznania się z regulaminem, jego zrozumieniem oraz adnotacjami. Braku zapoznania się z ceną sms przed wysłaniem sms-a.

2.7. Przekierowanie manualne w przypadku gdy nie nastąpiło automatyczne przekierowanie . Kliknij tutaj > Przekieruj.

3. Prawo własności intelektualne

3.1 Jeśli jesteś autorem  zdjęcia oraz nie chcesz aby informacja o niej była dostępna na naszej stronie, dodaj komentarz z prośba o usuniecie. Prośba będzie wykonana w ciągu 14 dni.