Laura

roksa Gliwice

Jestem Piękna Kobietą (tak twierdzą mężczyźni),nie tylko seks ze mną jest fajny a również rozmowa. Jestem na tym portalu ponieważ chcę odłożyć na swoje marzenie otworzyć mała kawiarenkę ,to moja pasja .Jestem bardzo seksowna ,wysportowana dbam o swoje ciało jak i dyskrecję. Proszę o kontakt telefoniczny gdzie jest numer widoczny ,chętnie poznam Pana na stałe, powiedzmy stały układ.

Ania Dyskretnie

roksa Gliwice

Witam drogich Panów, oferta skierowana dla wszystkich tych co lubia poklepac sobie w porzadny kawalek dupci takze Ci co uwielbiaja wrecz szkieletory – nie jestem dla was kochani. Zapraszam na spotkanko przepelnione erotyzmem z konkretna dziewczyna. Pozdrawiam i do zobaczenia :-*

ogłoszenia towarzyskie roksa seks ogłoszenia

Julia

Witam, kochanie! Odwiedzając mnie wybierasz spotkanie na najwyższym poziomie. Moja oferta skierowana jest do mężczyzn ceniących piękno, wdzięk, inteligencję i dyskrecję. Zdjęcia są aktualne! Moje ogłoszenie jest całkowicie prywatne. Proszę o konkretne telefony od zdecydowanych Panów. Podczas naszych spotkań nie będę odbierać telefonów, dlatego proszę o cierpliwość.

ogłoszenia towarzyskie roksa seks ogłoszenia

Lodzik i sex 100zł

Zapraszam na spotkanie z piękną kochanką. Mam spotkanie na całą godzinę bez patrzenia na zegarek, z licznymi podejściami. Oferuję stosunek francuski bez zabezpieczenia, miłość klasyczną w różnych pozycjach, pozycję 69, pieszczoty oraz stosunek francuski. Zdjęcia są automatyczne i aktualne. Zapraszam serdecznie. *

ogłoszenia towarzyskie roksa seks ogłoszenia

Amelia Vip

Witam 🙂 jestem atrakcyjna, zadbana, miła i przyjacielska, ale przede wszystkim normalna ‚ taki już jestem. Jeżeli aspekty wizualne są dla Ciebie ważne i zależy Ci na tym, aby nasze spotkanie przebiegało w pozytywnej atmosferze, to myślę, że dobrze trafiłeś. Byłoby wspaniale, gdybyś był fajnym, miłym „normalnym” facet byłby. Witam Cię w moim prywatnym, przytulnym i dyskretnym mieszkaniu. Posiadam dużo seksownej bielizny, szpilek i pończoch. Moją specjalnością jest zdecydowanie francuski seks oralny. Do każdego spotkania przygotowuję się starannie i indywidualnie. W razie pytań chętnie udzielę dalszych informacji telefonicznie. Zapraszam do kontaktu.

ogłoszenia towarzyskie roksa seks ogłoszenia

Odlotowa Blondi

Zapewniam, że moje ogłoszenie jest całkowicie prywatne. Moim najwyższym priorytetem jest higiena i zdrowie, zarówno moje, jak i Twoje! 🙂 Panowie, którzy umówią się na spotkanie, a nie przyjdą, zostaną zablokowani. Jeśli nie odbieram telefonu, to znaczy, że mogę być zajęty. Spróbuj ponownie później lub wyślij wiadomość tekstową. Nie mogę się doczekać naszej możliwej wspólnej przygody. ????