Przemyśl

Oliwia

Rutyna przepełnia Twoje życie? Potrzebujesz chwili wytchnienia, aby zapomnieć o szarej rzeczywistości? Czy może Twoje życie przepełnione jest stresem i brakuje w nim odrobiny pikanterii?

Nie mogłeś lepiej trafiś!
Młoda sympatyczna dziewczyna, zaprasza na pełne namiętności spotkanie. W trakcie naszych miłosnych igraszek nie poczujesz ani grama skrępowania, a ponadto mogę obiecać, że spełnią się Twoje najskrytsze marzenia. Zapewniam pełną dyskrecję i oczywiście higienę, abyś nie obawiając się o nic mógł dać ponieść się swojej wyobraźni i poczuł pełne rozluźnienie.

Jeżeli jesteś koneserem ponętnych kobiecych kształtów i zależy Tobie na odrobinie namiętności, to nie wyjdziesz ze spotkania ze mną niespełniony. Będziesz wracał po więcej.

Zastrzegam tylko, że nie toleruje chamstwa i wulgaryzmów w moją stronę. Na spotkaniach tworzę klimat GFE, dlatego szanujmy siebie nawzajem.
—————————————————————————
Pakiet podstawowy 200zł
(seks klasyczny w zabezpieczeniu, różne pozycje, pocałunki, francuz, 69, minetka, finał na ciało, miła atmosfera, fetysz stóp, fetysz butów)

Full Serwis= 300zł
(pakiet godzinny + seks analny, głębokie gardło, finał na twarz, masaż prostaty, lekka dominacja, klapsy, możliwość powtórzenia)
Seks analny uzależniony jest od rozmiaru. Zastrzegam sobie prawo odmowy wykonania usługi

Telefony odbieram osobiście, dlatego proszę żebyś spróbował zadzwonić ponownie, jeżeli w danym momencie nie odbieram.
Nie odpisuje i nie umawiam się przez SMS!

Do zobaczenia! Całuski ;*

Rodzaj usług: Usługi erotyczne

Praktyki: Seks klasyczny, Całowanie, Seks analny, Lodzik, Pozycja 69, Męski anal, Masturbacja, Fetysze, Czuła gra wstępna, Delikatne pocałunki, Delikatny seks, Dyskrecja, Fetysz stóp, Full serwis, GFE, Lizanie jajeczek, Szpileczki

Szczegóły usług: Wszystkie usługi z zabezpieczeniem

 

Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...

Otrzymaj kontakt

W wiadomości zwrotnej otrzymasz dane kontaktowe

Inne dziewczyny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *